Recenzja książki „Gdzie są kamedulskie piwnice” i wywiad w „Info Sokółka”

W lokalnym tygodniku „Info Sokółka” (nr 110, s. 8) ukazała się recenzja książki „Gdzie są kamedulskie piwnice” (ci, którzy czytali „Szyfr, muzeum i sykomorę” albo „Gdzie są kamedulskie piwnice”, domyślają się, dlaczego recenzja pojawiła się akurat w gazecie wydawanej w Sokółce 🙂 ).

Sięgnięcie po tę książkę odmładza. Każdy czytelnik, niezależnie od wieku poczuje się jak nastoletni wczasowicz. Pozostaje zazdrościć dzieciakom. One po zamknięciu okładki wciąż będą miały wakacje. Starsi muszą czekać na kolejną część. Bo niech Pan powie, Panie Robercie, cóż to za plan przygotowała Karolina?  – pisze Marcin Dębko.

W tym samym tygodniku po paru tygodniach (nr 115, s. 4) ukazał się wywiad pt. „Pochodzę z trochę innej epoki„, który przeprowadził ze mną Marcin Dębko. Porozmawialiśmy sobie m.in. o „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, Harrym Potterze, tym, czy obawiam się cyfryzacji, a także o… lodach. Nie obyło się również bez pytania o plany pisarskie i ewentualną trzecią książkę przygodową.

Czy w przyszłości spotkamy się jeszcze w Starym Rogu?

Mam nadzieję, że tak. Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jeśli powiem, że pracuję nad trzecią częścią przygód Karoliny, Anety i spółki. Jeśli uda mi się ją skończyć, a wydawca uzna ją za wartą wydania, to bez wątpienia spotkamy się w Starym Rogu, choć dziewczyny prawdopodobnie odwiedzą w większym stopniu również inne miejsca.

Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, jeśli napiszę, że prace nad trzecią częścią posuwają się w całkiem obiecującym tempie. Kto wie, być może już w przyszłym roku miłośnicy przygód Karoliny i Anety będą mogli znowu z nimi się spotkać. Gdzie tym razem zawitają poszukiwaczki skarbów? Tej tajemnicy na razie nie zdradzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *